SMART WAY OF BUSINESS MANAGEMENT
0850 885 16 85
BMsmart yazılım çözümleri ile zaman ve maliyet avantajı sağlayın.

Doküman Yönetimi

Şirketinizde gün içerisinde yüzlerce döküman oluşturuluyor ve güncelleniyor olmalı. Hangi döküman hangi bilgisayarda kayıtlı, hangi versiyon en güncel hali, hangi dökümana kimin erişme yetkisi var? Tüm bunları nasıl yönetiyorsunuz?

Web tabanlı döküman yönetimi yazılımı ile şirketinizin tüm dökümanları merkezi bir yerde toplanır. Hiç bir döküman kaybolmaz, tüm dökümanlar elinizin altındadır. Güncel versiyon takibini sistem üzerinden yapabilirsiniz. En son dökümanı kim güncelledi, ne zaman güncelledi bilgilerine kolayca erişebilirsiniz.

Döküman Yönetimi, işinizi sadece şirket içerisinde kolaylaştırmaz. Şirket dışı döküman paylaşımınızı da kolaylaştırır. İş yaptığınız firmalara, dökümanlarınızı e-posta ya da FTP ile gönderiyor olabilirsiniz. E-postayla büyük boyutlu dosyalar göndermek hem gönderen hem de alıcı için çok zordur. FTP gibi yapılar erişim yetkilerinin düzenlenmesi ve paylaşımla ilgili kullanımı çok zor alt yapılardır. Web tabanlı döküman yönetim sistemiyle, sizin zaten şirket veritabanınızda bulunan bir dosyayı, sadece bir paylaşım linki oluşturarak istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
E-bültenimize kayıt olmak için e-posta adresinizi giriniz.