SMART WAY OF BUSINESS MANAGEMENT
0850 885 16 85
BMsmart yazılım çözümleri ile zaman ve maliyet avantajı sağlayın.

İntranet - Kurum içi sosyal ağ

Kullanıcı Profilleri
Kullanıcı Profilleri

Firmanızdaki tüm çalışanlarınıza profil sayfası oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınız profil sayfalarında paylaşım yapabilirler ve istedikleri bilgileri yayınlayabilirler.

Gruplar
Gruplar Firma çalışanlarınızı çeşitli gruplara dahil edebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız kendi grupları içerisinde paylaşımda ve iletişimde bulunabilirler.
Bilgi Panosu
Bilgi Panosu Bilgi Panosu üzerinden çalışanlarınıza istediğini bilgileri aktarabilirsiniz. Yönetici Mesajı, Duyuru, Bilgilendirme Mesajı, Hava Durumu, Günlük Menü, Şirket Politikası gibi bilgileri bilgi panosunda yayınlayabilirsiniz. 
Mesajlar
Mesajlar Çalışanlarınız, e-posta yerine, intranet üzerinden birbirleriyle mesajlaşabilirler. Tüm çalışanlara ya da oluşturacağınız gruplara toplu mesaj gönderimi yapabilirsiniz.
Bildirimler
Bildirimler Çalışanlarınıza, Intranet ile ilgili önemli konularda otomatik bildirimler gönderilir. Böylece intranet üzerindeki önemli bilgi ve işlerin doğru kişilere ulaşması kolaylaşır.
Forum
Forum Çalışanlarınız sistem üzerinde çeşitli konularla ilgili başlıklar oluşturarak bu konularda fikir paylaşımında bulunabilirler. Böylece çalışanlarınız arasındaki iletişim ve paylaşım kuvvetlenir.
Dosya Paylaşımı
Dosya Paylaşımı Şirketiniz ile ilgili önemli dosyaları tek bir noktadan tüm çalışanlarınıza iletebilirsiniz. Çalışanlarınız da diğer kişilerle paylaşmak istedikleri dosyaları bu alanda saklayabilirler. Böylece şirketiniz için önemli belge ve dosyalara erişim kolaylaşır.
Yapılacaklar
Yapılacaklar Çalışanlarınız kendi yapacakları işleri ve firmanızda sorumlu oldukları diğer çalışanların işlerini "Yapılacaklar" modülünü kullanarak takip edebilirler. Böylece hiç bir iş gözden kaçmaz ve verimlilik sağlanır.
Takvim
Takvim Takvim ile çalışanlarınız işlerini daha verimli planlayabilirler. Ayrıca siz de çalışanlarınıza takvim üzerinden, önemli gün / tatil / etkinlik gibi bilgileri sunabilirsiniz.
Ortak Kullanım
Ortak Kullanım Firmanıza ait ortak kullanılan, toplantı salonları, araçlar gibi öğeler için çalışanlarınız sistem üzerinden rezervasyon yapabilirler.
Yetkilendirme
Yetkilendirme Tüm çalışanlarınız için yetkilendirme seviyesi oluşturarak, hangi çalışanınızın sistemde hangi işlemleri yapabileceğini yönetebilirsiniz.
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
E-bültenimize kayıt olmak için e-posta adresinizi giriniz.