Intranet Solutions

With our Intranet Solutions, you can create a shared workspace for your company related to the topics as; internal information sharing, business management, corporate communications and many other topics.

Today, with the development of social media usage habits, institutions can make their intranet infrastructures as an “private social network” structure and enable their employees to use their intranet portals more efficiently.

If you need intranet solution to manage both corporate communication and business processes efficiently with your employees, we are happy to offer an intranet portal that is completely tailored to your needs.

 

İntranet Çözümünün Özellikleri

Çalışan Profilleri

Firmanızdaki tüm çalışanlarınıza ait bir profil sayfası oluşturabilirsiniz.

Active Directory Entegrasyonu

Active Directory entegrasyonu ile firmanızın çalışanları otomatik olarak intranete de giriş yapabilirler.

Organizasyon Şeması

Firmanızın organizasyon şemasını intranet portalınızdan yönetebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Lokasyon Yönetimi

Birden fazla lokasyonda çalışanlarınız varsa, lokasyona özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Departman Yönetimi

Departmanlara özel gruplar ve yetkiler yaratabilirsiniz. İntranetinizdeki bazı içeriklere sadece belirli departmanlardaki kişilerin erişimini sağlayabilirsiniz.

Bilgi Panosu

Bilgi Panosu üzerinden Güncel duyurular, Yemek Menüsü, Yönetici Mesajı gibi istediğiniz bilgileri çalışanlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Mesajlar

Çalışanlarınıza ya da oluşturduğunuz gruplara toplu mesaj gönderimi yapabilir, çalışanlarınızın kendi aralarında kolayca iletişimde bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Bildirimler

Kurum içi önemli duyurularda, çalışanlarınıza otomatik bildirimler göndererek önemli bilgi ve işlerin doğru kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Gün Kutlama

Firmanızdaki kişilerin doğum günlerini, evlenme, çocuk sahibi olma gibi duyuru ve kutlamaları intranet portalınız üzerinden yapabilirsiniz.

Dosya Paylaşımı

Şirketiniz ile ilgili dökümanları tek bir noktadan çalışanlarınıza iletebilirsiniz. Çalışanlarınız paylaşmak istedikleri dosyaları bu alanda saklayabilirler.

Yapılacaklar

Çalışanlarınız kendi işlerini ve sorumlu olduğu ekip üyelerinin işlerini "Yapılacaklar" modülünü kullanarak takip edebilirler.

Takvim

Çalışanlarınız işlerini takvim üzerinden planlayabilirler, siz de önemli gün, tatil, etkinlik gibi bilgileri çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yetkilendirme

Tüm çalışanlarınız için yetkilendirme yapabilir ve yetkilerine göre içeriklere erişimlerini yönetebilirsiniz.

Entegrasyonlar

Entegrasyonlarla intranet portalınız ve kullandığınız diğer sistemler arasında veri akışını sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Çalışanlarınız intranete mobil uyumlu arayüzler ile telefonlarından da ulaşabilirler. İsterseniz firmanıza özel bir intranet mobil uygulaması da sunabiliriz.