CRM Yazılımımızı Kullanan Firmalar

CRM Çözümümüz Hakkında

CRM yazılımları uzun adıyla Customer Relationship Management ve Türkçe karşılığıyla Müşteri İlişkileri Yönetimi, birçok firma tarafından satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetmek, geliştirmek ve yüksek satış rakamlarına hızla ulaşmak amacıyla kullanılıyor.

Geliştirdiğimiz CRM yazılımı ile müşterilerinizi merkezi bir yerde tutabilir, sistem üzerinden kolayca teklif hazırlayıp müşterilerinize aktarabilirsiniz.

Satış sonrası “Tedarik”, “Sevkiyat”, “Depo Yönetimi”, “Faturalandırma” gibi süreçlerinizi de yazılımımız üzerinden yönetebilirsiniz.

CRM yazılımımız, 10 yıldır birçok müşterimiz tarafından aktif olarak kullanılıyor ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını uçtan uca karşılıyor.

İçeriğinde bir çok özellik barından CRM yazılımımızı süreçlerinize göre şekillendirerek, firmanızın ihtiyacına uygun olarak kullanımınıza sunabiliriz.

Firmanız için sunacağımız CRM Çözümü sayesinde potansiyel müşterilerinizle iletişime geçtiğiniz ilk andan başlayarak, tüm satış ve satış sonrası süreçlerinizin takibini yapabileceksiniz.

Sizi Arayalım

On-premises Seçeneği

CRM Çözümlerinin kurulumu firmanıza ait bir sunucuya yapılır. Çalışanlarınız yazılımlara web browserlar üzerinden erişebilirler. İsterseniz yazılımlara internet üzerinden erişimi açık tutabilirsiniz ya da sadece kendi local networkünüz ile limitleyebilirsiniz.

Cloud Seçeneği

CRM Çözümlerine SaaS (Software as a Service) modeliyle bizim sunucularımız üzerinden kullanıcı sayınıza göre aylık ücretlendirme ile hiçbir yatırım gereksinimi olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sorularınız varsa bize aşağıdaki e-posta ve telefon ile ulaşabilirsiniz!