Uzaktan Çalışma Yazılımları

Geliştirmiş olduğumuz “Uzaktan Çalışma Yazılımları” ile aynı lokasyonda olmasanız da ekibinizle verimli bir şekilde işlerinizi yönetebilirsiniz. Ekibiniz hangi başlıklar üzerinde çalışıyor? Günlük çalışma planları nasıl? Hangi başlıklarla ilgili ne kadar zaman harcıyorlar? Bunları anlık olarak görebilir ve raporlar alabilirsiniz. Online yaptığınız toplantılar sonrası yapılacak işleri bir plan dahilinde yönetebilir ve toplantı sonrası işlerin takipsiz kalmasını engelleyebilirsiniz.

On-premises Seçeneği

Uzaktan Çalışma Yazılımlarının kurulumu firmanıza ait bir sunucuya yapılır. Çalışanlarınız yazılımlara web browserlar üzerinden erişebilirler. İsterseniz yazılımlara internet üzerinden erişimi açık tutabilirsiniz ya da sadece kendi local networkünüz ile limitleyebilirsiniz.

Cloud Seçeneği

Uzaktan Çalışma Yazılımlarını SaaS (Software as a Service) modeliyle bizim sunucularımız üzerinden kullanıcı sayınıza göre aylık ücretlendirme ile hiçbir yatırım gereksinimi olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sorularınız varsa bize aşağıdaki e-posta ve telefon ile ulaşabilirsiniz!