İş Yönetimi Yazılımları

Her firmanın iş süreçleri ve işleyiş mekanizması birbirinden farklıdır. Paket yazılımlar çoğu zaman genel çözümler sunar ve bir firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanır. Bunun için firmalar tamamen kendilerine özgü mekanizmalar için kendilerine özgü yazılımlara ihtiyaç duyarlar.

İş Yönetimi Yazılımları alanında deneyimli ekibimizle tamamen sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren, sizin isteklerinize göre tasarlanan yazılım projelerini hayata geçiriyoruz. Bir terzinin, müşterisinin birebir ölçülerine göre kıyafet hazırlaması gibi biz de sizin birebir ihtiyaçlarınıza özel yazılım projeleri tasarlıyoruz. Bunu yaparken de 10 yıldır geliştirmekte olduğumuz yazılım altyapımız ile sizin için hızlı ve ekonomik bir çözüm sunabiliyoruz.

CRM Çözümleri

Tüm müşteri kayıtlarını tek noktada toplayabileceğiniz, teklif/satış yönetimi, sipariş yönetimi,sevkiyat yönetimi özelliklerini barından uçtan uca CRM çözümü.

Mobil Saha Çözümleri

İster satış, ister operasyon odaklı olsun, saha ekiplerinizi etkin bir şekilde yönetebileceğiniz mobil çözümler geliştiriyoruz.

Mini ERP Çözümleri

Şirketinizin, pazarlama, sipariş, satın alma, üretim, insan kaynakları gibi süreçlerini en sade haliyle yönetebileceğiniz çözümler geliştiriyoruz.

Size Özel Çözümler

Tamamen size özgü olan iş sürecinizi verimli bir şekilde yönetebilmeniz için, size özel web ve mobil yazılım çözümleri geliştiriyoruz.