Depo / Sevkiyat Yönetimi

Depo Yönetimi birçok aşamadan oluşmaktadır. Depo Yönetim süreci mal kabul ile başlar ve ürün sevkiyatına kadar devam eder. Tüm bu süreçlerin başarılı tamamlanabilmesi için mal kabul, stoklama ve sevkiyat süreçlerinin kontrolünü sağlamak oldukça önemlidir.

Sevkiyat aşamaları; taşınan ürün, taşıma işleminin gerçekleştiği araç, sevkiyat süreçleri gibi başlıklar ve içerikler olarak her firma için değişkenlik gösterebilir.

Firmalar Depo ve Sevkiyat süreçlerini daha kolay ve başarılı bir şekilde yönetmek için özgün bir yazılıma ihtiyaç duyarlar.

Depo ve Sevkiyat süreç takibinin sistem üzerinden yapılması, ilgili işin eksiksiz ve düzenli bir iş akışında tamamlanmasını sağlar.

Alanında uzman ekibimiz ile Depo / Sevkiyat süreçlerinizin tüm aşamalarını analiz ederek sizin için en uygun Depo / Sevkiyat Yönetimi modülünü sizlere sunuyoruz. Stoklama, sevk ve üretim gibi ihtiyaç duyacağınız tüm süreçleri kapsayan, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş yazılım ile işinizi verimli ve kolay bir şekilde yönetebilmenizi sağlıyoruz.

 
Sevkiyat Planlama

Operasyon ekibinizin hangi sipariş için hangi mal kabulü ya da mal çıkışı yapacağını iş planı üzerinden yönetebilirsiniz.

Stok Bilgisi

Ürün stok bilgilerinizi ilgili modül sayesinde görebilir, stok durumunu güncellemek için hızlıca aksiyon alabilirsiniz ve iş takviminizi kolayca organize edebilirsiniz.

Raf Adresleme

Stok kabulü yaptığınız ürünleri raf adresleme ile stoklayabilir, mal çıkışı yaparken ilgili ürünlere kolayca erişebilirsiniz.

Mobil Kullanım

Akıllı telefonlar ya da el terminalleri üzerinden barkodlu işlem yapabilir, operasyon ekibinizin mobil olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Depo / Sevkiyat Performansı

Modül üzerinden depolama ve sevkiyat hareketlerinizin tüm aşamalarını analiz edebilir, performansınızı ölçümleyebilirsiniz.

Raporlama

Ürün, personel ve müşterileri bazında raporlar alabilir, iş veriminizi artırmaya yönelik stratejinizi raporları inceleyerek planlayabilirsiniz.

On-premises Seçeneği

Depo / Sevkiyat Yönetimi kurulumu firmanıza ait bir sunucuya yapılır. Çalışanlarınız yazılımlara web browserlar üzerinden erişebilirler. İsterseniz yazılımlara internet üzerinden erişimi açık tutabilirsiniz ya da sadece kendi local networkünüz ile limitleyebilirsiniz.

Cloud Seçeneği

Depo / Sevkiyat Yönetimine SaaS (Software as a Service) modeliyle bizim sunucularımız üzerinden kullanıcı sayınıza göre aylık ücretlendirme ile hiçbir yatırım gereksinimi olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sorularınız varsa bize aşağıdaki e-posta ve telefon ile ulaşabilirsiniz!