İntranet Çözümleri

İntranet Çözümlerimiz ile kurum içi bilgi paylaşımı, iş yönetimi, kurumsal iletişim ve diğer birçok başlıkla ilgili şirketinize ait ortak bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

Günümüzde artık sosyal medya kullanım alışkanlıklarının da gelişmesiyle kurumlar; intranet altyapılarını “Kurum içi sosyal ağ” yapısında geliştirebiliyor ve çalışanlarının intranet portallarını daha çok sahiplenmelerini ve daha verimli kullanmalarını sağlayabiliyorlar.

Hem çalışanlarınızla kurumsal iletişimi hem de iş süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetebileceğiniz intranet çalışmasına ihtiyaç duyuyorsanız, bu konuda tamamen sizin ihtiyaçlarınıza özel bir intranet portalını kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyarız.

 

İntranet Çözümünün Özellikleri

Çalışan Profilleri

Firmanızdaki tüm çalışanlarınıza ait bir profil sayfası oluşturabilirsiniz.

Active Directory Entegrasyonu

Active Directory entegrasyonu ile firmanızın çalışanları otomatik olarak intranete de giriş yapabilirler.

Organizasyon Şeması

Firmanızın organizasyon şemasını intranet portalınızdan yönetebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Lokasyon Yönetimi

Birden fazla lokasyonda çalışanlarınız varsa, lokasyona özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Departman Yönetimi

Departmanlara özel gruplar ve yetkiler yaratabilirsiniz. İntranetinizdeki bazı içeriklere sadece belirli departmanlardaki kişilerin erişimini sağlayabilirsiniz.

Bilgi Panosu

Bilgi Panosu üzerinden Güncel duyurular, Yemek Menüsü, Yönetici Mesajı gibi istediğiniz bilgileri çalışanlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Mesajlar

Çalışanlarınıza ya da oluşturduğunuz gruplara toplu mesaj gönderimi yapabilir, çalışanlarınızın kendi aralarında kolayca iletişimde bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Bildirimler

Kurum içi önemli duyurularda, çalışanlarınıza otomatik bildirimler göndererek önemli bilgi ve işlerin doğru kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Gün Kutlama

Firmanızdaki kişilerin doğum günlerini, evlenme, çocuk sahibi olma gibi duyuru ve kutlamaları intranet portalınız üzerinden yapabilirsiniz.

Dosya Paylaşımı

Şirketiniz ile ilgili dökümanları tek bir noktadan çalışanlarınıza iletebilirsiniz. Çalışanlarınız paylaşmak istedikleri dosyaları bu alanda saklayabilirler.

Yapılacaklar

Çalışanlarınız kendi işlerini ve sorumlu olduğu ekip üyelerinin işlerini "Yapılacaklar" modülünü kullanarak takip edebilirler.

Takvim

Çalışanlarınız işlerini takvim üzerinden planlayabilirler, siz de önemli gün, tatil, etkinlik gibi bilgileri çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yetkilendirme

Tüm çalışanlarınız için yetkilendirme yapabilir ve yetkilerine göre içeriklere erişimlerini yönetebilirsiniz.

Entegrasyonlar

Entegrasyonlarla intranet portalınız ve kullandığınız diğer sistemler arasında veri akışını sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Çalışanlarınız intranete mobil uyumlu arayüzler ile telefonlarından da ulaşabilirler. İsterseniz firmanıza özel bir intranet mobil uygulaması da sunabiliriz.