MES Üretim Yönetimi

Manufacturing Execution System ve Türkçe karşılığıyla Üretim Yürütme Sistemi, birçok firma tarafından üretim aşamalarını iyileştirmek ve geliştirmek amacıyla kullanılıyor.

MES Üretim Yönetimi yazılımımız ile gerçek zamanlı olarak tüm üretim süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Tek noktadan tüm üretim sürecinizi planlayabilir, ürün reçeteleri oluşturabilir, fire takibi yapabilir ve hem üretim sürecinizin verimini hem de üretilen ürünlerin kalitesini kontrol edebilirsiniz.

 
Üretim Planlama

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilen yazılımımız ile ürünler özelinde miktar, üretim süresi, üretim şekli gibi aşamaları planlayabilir, kolayca takip edebilirsiniz.

Üretim Process Takibi

Ham maddeden başlayarak ürünün üretimi ve depodan ayrılmasına kadarki tüm süreçleri yazılımımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Ürün Reçeteleri

Ürününüze ait reçete oluşturarak ürününüzün hangi malzemeler ile üretileceğini tanımlayabilir, üretim maliyetlerinizi, ürün miktar ve stok bilgilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Fire Takibi / Yönetimi

Ürün reçetesi kapsamında üretimine başlanılan ve fire verilen ürünleri takip edebilir, ilgili süreci üretim aşamasında tespit ederek yönetebilirsiniz.

İş Emri Oluşturma

MES Üretim Yürütme Sistemi yazılımımız ile ürün özelinde ya da sipariş üzerinden üretim için otomatik iş emri oluşturabilirsiniz.

Kalite Yönetimi

Üretim süreçlerinizin tüm aşamalarında yaşanan fire, hatalı ürün üretimi gibi bilgilerin kaydı ile yapılan analiz çalışması sonucunda üretim ve ürün kalitenizi ölçebilir, en uygun strateji ile yönetebilirsiniz.

On-premises Seçeneği

MES Üretim Yönetimi kurulumu firmanıza ait bir sunucuya yapılır. Çalışanlarınız yazılımlara web browserlar üzerinden erişebilirler. İsterseniz yazılımlara internet üzerinden erişimi açık tutabilirsiniz ya da sadece kendi local networkünüz ile limitleyebilirsiniz.

Cloud Seçeneği

MES Üretim Yönetimi SaaS (Software as a Service) modeliyle bizim sunucularımız üzerinden kullanıcı sayınıza göre aylık ücretlendirme ile hiçbir yatırım gereksinimi olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sorularınız varsa bize aşağıdaki e-posta ve telefon ile ulaşabilirsiniz!